MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bar cart 8941007
nr 894 1007
BAR CART
Teak, diameter: 46, wear, damages.
Teak, diameter: 46
Condition: slitage, skador
800
SEK 800
Monday May 12 2014
at 20:15:29
300 kr
500 kr
700 kr
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
Read more about 50/60-tal